Kokią vestuvinę suknelę rinktis?

Data: 15 balandžio, 2016
Kategorija: Naujienos
Jūratė Čiakienė - geras fotografas

Suknelė – spintos karalienė.

Vargu, ar rastumėme moterį, kurios spintoje nėra nė vienos suknelės. Įsliuogusios į sukneles moterys kitaip eina, kitaip žvelgia, kitaip kalba ir, žinoma, kitaip atrodo. Suknelė yra tas rūbas, kuris atskleidžia moteriškumą ir priverčia pasijusti ypatingai. Pati svarbiausia suknelė moters gyvenime yra vestuvinė suknelė. Jeigu kasdienoje moteris neišdrįso paišlaidauti ir neleido sau įsigyti labai patinkančios suknelės, tai vestuvinei skiria visas savo santaupas.

Vestuvinė suknelė yra tas rūbas, kuris drąsina svajoti, ieškoti, popieriaus lape brėžti suknios linijas, nusikelti į puotą, matyti save neįprastai, taip, kaip daug metų piešė vaizduotė. Juk kiekviena mergaitė užauga svajodama apie ypatingąją vestuvių dieną, kai puošis dailia suknele, paverčiančia merginą princese.

Liūdniausia būna tada, kai vestuvėms skiriama ir laiko, ir pinigų, gražiausios akimirkos užfiksuojamos operatoriaus, įamžinamos fotografo, o vaizdas iš nuotraukų ar ekrano nedžiugina, nes akis bado išsvajotoji suknelė, kuri per siaura ar per daug apsmukusi, kurios medžiaga nuotraukose atrodo pigiai ir primena suglamžytą popierių, netobulos kūno vietos, kurias visada slėpėte, liko atviros, o tos, kurios galėjo jus papuošti, buvo pridengtos. Kitaip tariant, suknelė galėjo paryškinti jūsų laibą liemenį, grakščias kojas ar ilgą kaklą, o paryškino per siaurus ar per plačius klubus, atidengė labai kaulėtus pečius, kurių jūs visai nenorėjote rodyti. Kaip tai nutiko?

Renkantis suknelę padaroma daug klaidų. Viena jų – ieškojimas to, kas patinka, bet netinka. Kita bėda – neišmanymas siluetų, medžiagiškumo, mados, įvairių gudrybių, kurios būtinos pabrėžiant tai, kas jumyse gražiausia. Taip pat neretai pamirštama, kad spalvos turi atspalvius ir ne visi vienodai mums tinka.

Vestuvinių suknelių salono „Laimės laiptai“ konsultantės sako, kad renkantis suknelę yra būtina žinoti, kaip norėsite atrodyti laimingąją dieną. Tad prieš išsiruošdamos į vestuvinės suknelės paiešką, pasidomėkite, ką siūlo salonai, kokias sukneles kuria garsūs mados stilistai, susipažinkite su suknelių įvairove, pasidomėkite  audiniais, spalvomis… Įvertinkite savo figūrą, atidžiai apžiūrėkite save veidrodyje, kad aiškiai suprastumėte, ką norite pabrėžti, paryškinti, dėl ko jaučiatės ne visai užtikrintos, o ką iš viso norite paslėpti. Panaršykite internete, išsiaiškinkite, kokias sukneles siūlo jūsų pasirinktas salonas, gal naršydamos rasite patinkantį modelį, tuomet meistrams beliks tik pritaikyti jį prie jūsų kūno linijų. Žinokite, kad dažniausiai salonuose eksponuojamų  modelių dydis būna 34/36/38. Nepalikite malonumo rinktis paskutinei dienai, reikia susiplanuoti laiką, kad nejaustumėte įtampos, neskubėtumėte. Be to, vestuvinių suknelių salonuose taip pat yra planuojamas laikas, todėl reikia susitarti dėl priėmimo, kad visas dėmesys būtų nukreiptas tik į jus.

Ateidamos matuotis pasiruoškite tam. Matuositės baltas sukneles, tad suprantama, kad apatinis trikotažas taip pat turi būti baltas, o dar geriau kūno spalvos. Pagalvokite apie kojas aptempiančias baltas kojines ar pėdkelnes, aukštakulnius batelius. Svarbi ir šukuosena. Jei esate nusprendusi, kad plaukus rišitės į klasikinį kuodelį ar, kad jūsų pečius dengs lengvos garbanos, tuomet taip ir susišukuokite. Tai tikrai galite padaryti pačios arba paprašyti draugės, sesers, mamos. Matuojantis suknelę visa tai svarbu, nes sukuria bendrą vaizdą.

Apgalvokite išlaidas. Turite nuspręsti, kiek lėšų skirsite išsvajotajai suknelei (bent kartą netaupykite). Čia svarbu pagalvoti ir apie puošybos detales, batelius. Kai būsite numačiusios, kiek galite išleisti, liks mažiau blaškymosi.

Renkantis suknelę kartu pasikvieskite tuos žmones, kuriais pasitikite. Tokiais momentais šalia labai nori būti mamos. Pasitikėti salono specialistais, jų akys daug metę, tad konsultantės tikrai gali patarti. Be to, salono darbuotojos domisi mada, susiduria su įvairiomis medžiagomis, netikėtomis situacijomis, sulaukia klienčių atsiliepimų, tad gali vertinti.

Šiandien dažnai tenka sutikti tokių moterų, kurios į saloną atbėga likus vos savaitei iki vestuvių. Taip nutinka tada, kai suknelė užsakoma internetu arba siuvama nepatikrintų rankų. Pirkdamos internetu moterys neturi galimybės pasimatuoti, paliesti, spalva gyvai atrodo kitaip. Specialistų nuomone, internetu užsakomos suknelės dažnai būna nekokybiškos, neatitinka pasirinkto dydžio, pataisyti būna per sudėtinga. Tad užsakymai internetu, kaip ir suknelės siūdinimas siuvimo salone turi būti patikrinti.

Salonas „Laimės laiptai“ kviečia įsigyti arba drąsiai siūdintis patinkančią suknelę. Užsakymai individualiam siuvimui priimami likus 6-8 mėn. iki jūsų vestuvių. Užsiregistravus asmeninei konsultacijai, sutartu laiku galėsite aptarti norimą modelį, spalvą, pasirinkti audinius, nėrinius, puošybą ir kitas detales. Siūdinantis suknelę reikalingi 3-5 primatavimai, kurių metu aptariami nuveikti darbai ir būsimi koregavimai. Suknelė laukia jūsų sutartu laiku, o rezultatas džiugina.

Svajokite, planuokite, siekite tobulybės, džiaukitės ieškodamos ir spindėkite radusios. Šventėje svarbiausi esate jūs – jaunieji bei jus supantys brangiausi žmonės. Įsisupę į šventinius planus, nepamirškite savo širdies ir tų, kurie jus myli. Atminkite, jokia suknelė nepapuoš jūsų, jei širdyje  bus tamsu.

Salono „Laimės laiptai“ konsultantės ir ta, kuri vestuvinę suknelę jau išsirinko

Pin It on Pinterest

Share This