Fotoprojektas “Padarysiu viską pati”

Data: 23 gegužės, 2021
Kategorija: Fotosesijos

Mėgstu žaisti daiktais, spalvomis, žodžiais… Šiandien netikėtai atradau, kad vaikystė, viltys, vienatvė,vienintelis ir vestuvės – žodžiai, kurie prasideda V raide ir labai tarpusavyje susiję.
Kai dar vaikystėje žaidžiame vestuves, mus aplanko viltys apie gražią puotą. Virstame pelenėmis, princesėmis ar snieguolėmis… Dar vaikystėje įtikime, kad Ta diena bus ypatinga: tekėsime už princo, būsime mylimiausios, gražiausios, laimingiausios… Jokių blogų minčių… Nedraugaudamos su vienatve ieškome to Vienintelio, o nustojusios ieškoti, sulaukiame Jo ir Meilės. Viltys įsisiūbuoja, esame kupinos svajonių, tikėjimo tikra meile, šviesia ateitimi. Atsisveikiname su vienatve ir… išeinam su išsirinktuoju… Nusispjauname tris kartus per kairį petį, beldžiame tris kartus į medį, kad neprisišauktume nesėkmių, ir giliai neriame į didžiąją dieną!
Atrodo, kad niekas kitas nežino ir nesupranta, kokia turi būti vestuvių diena… kad niekas kitas nesugalvos gražesnių žodžių, nesukurs puikesnių puokščių, nepasiūs ypatingesnės suknelės, nesuorganizuos šventinės programos, nepadarys laiku… ir dar daug ko nepadarys… Tik mes pačios viską galime padaryti! Taip įsijungia „aš pati“ laikas. Įsisukame į šventės organizavimą, o išvakarėse neretai pravirkstame iš nuovargio…
Nereikia verstis per galvą, nes vaikystėje susikurta vestuvių puota gali būti puiki ir be per didelių nuotakos pastangų. Svarbu sutikti Vienintelį, pasitikėti tais, kurie mus myli, o sunkiąsias užduotis patikėti profesionalams. Noras viską žinoti, sureguliuoti, patikrinti atima labai daug jėgų. Juk vestuvių šventė – tai ir idėja, ir stilius, ir renginys, ir vaišės, ir … Sunku būti visur, net jei pasiruošimas šventei atrodo malonus. Yra tekę matyti, kai nuotaka veda savo pačios vestuves, o jaunikio tėvas dirba fotografu. Nebejuokinga. Iš patirties žinau, kai nuotaka ima rašyti scenarijų, rūpintis ne tik savo, bet ir pamergių rūbais, stalo puošimu… galiausiai vis tiek perdega. O jei ir ne… Kiek laiko lieka rimčiai, pabuvimui su tėvais, pokalbiams su būsimu vyru, suvokimui, kas iš tiesų yra santuoka, kas laukia ateity?.. Juk vestuvės – ne tik tai, kas gražu, skanu ir žiba… Vestuvės – tik šventės pavadinimas, po kuriuo slepiasi nauja šeima. Tad geriau tinkamai visiems paskirstyti darbus, o patiems susitelkti į priesaiką. Ne tik į jos išmokimą, bet svarbiausia – jos suvokimą, norą, o gal būtinybę pabūti su savimi. Tegul kiekvienas dirba savo darbą!

Projektą kūrė

Fotografai:

Donatas Vaičiulis
Loreta Vaičiulė
Jūratė Čiakienė
Sukneles dovanojo Salonas “Laimės Laiptai”
Makiažas – Alina, Grožio studija Beauty Chemistry
Šukuosenos – Dainius Armin HairDesign
Dekoras – Dekoriukės namai
Papuošalai – “Stikle” (Stiklejewelry.com)
Sukneles koregavo – Natalija Zarudnievienė

Pin It on Pinterest

Share This